Bobcat

BOBCAT

Firma İletişim Telefonu : 0530 554 2903

Firmanın Aktfi Olduğu Bölgeler : Ege-Akdeniz Bölgesi ve Tüm Türkiye


Bobcat, kiralık bobcat, trencher, ditch witch trencher, ditch witch, kiralık asfalt kazıcı, beton kazıcı, asfalt kesici makine, beton kesici iş makineleri burada !

Bobcat dünya genelinde adını duyurmuş olan profesyonel pratik çözümler sunan kaliteli bir iş makinesi üreticisidir.Çeşitli ataşmanlar takılarak kullanılabilen bu iş makineleri güçlü, pratik, esnek yapılarıyla bir çok işimizi kolaylaştırmaktadır. Ve bunu yaparken düşük yakıt tüketimide dikkat çekmektedir.

 

Kiralık Bobcat

Türkiye geneli kiralık bobcat hizmeti veren Elazim Telekom İnşaat Madencilik San. Tic. Ltd. Şti Firmamız işiniz en doğru şekilde yapmaya özen göstermektedir.

Operatörlü olarak Türkiye'nin bütün şehirlerine bobcat gönderimi yapan firmamız müşterilerine en uygun fiyatlara aylık kiralık bobcat hizmeti veya metre hesabı bobcat kazı işleri hizmeti sunmaktadır.

 

Trencher 

Trencher, bobcatlerimizde ve ditch witch gibi makinelerimizde kazı amacıyla kullanılan bir ataşmandır. Kazı Ölçüleri ; 12x60 cm, 15x70 cm ve değişik ebatlarda olabilmektedir.İşlerinize uygun trencher temini sözleşmeyle temin ediyoruz. Mevcut Trencher Kazıcı Ölçülerimiz : 15x70 cm e kadar, 12x60 cm e kadar, 10x100 cm e kadar.

 

Ditch Witch Trencher 

Genellikle şehir dışı kazı projelerinde biraz daha seri olduğu için tercih edilen ditch trencher kazıcılarıda kiraya vermekteyiz.

 

Ditch Witch

Ditch witch markasıda iş makineleri çözümleri sunan çeşitli ataşmanlar takılabilen bobcate göre biraz daha, biraz daha güçlü, daha az fonksiyonel makinelerdir diyebiliriz.

 

Kiralık Asfalt Kazıcı 

Elazim İnşaat olarak Türkiye'de asfalt kazıcılar konusunda öncü firmalardan birsiyiz.1999 yılından bu yana asfalt kazı işleri yapmaktayız.

 

Beton Kazıcı

Bir çok beton türünü çeşitli makinelerimizle kazabilmekteyiz.Lütfen beton kazıcı kiralarken lütfen beton türünü ve içeriğinde metal bulunup bulunmadığını bildiriniz.

 

Asfalt Kesici Makine

Projelerinize uygun her türlü mini asfalt kesici iş makineleri temin etmekteyiz.

 

Beton Kesici Makineler

İşleriniz için Türkiye ve yurtdışı dahil beton kesici makineler temin etmekteyiz.

 

Bobcat trencher, beko loder ve ditch witch ile metre hesabı kazı işleriniz yapılır.

 

Sizde bobcat, trencher, ditch witch, asfalt kazıcı, kesici, beton kazıcı, kesici ve benzeri makineler kiralamak veya metre hesabı kazı işleri yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

İletişim Telefonu : 0530 554 2903

Your browser does not support the canvas element.